Twoje wyniki wyszukiwania

Bardzo polecam panią Dagmarę – zarówno indywidualnie jak i w duecie z Panią Renatą. Są nie do przebicia!
Zaangażowanie i skuteczność, nieustanne przeczesywanie rynku, znakomite dopasowywanie ofert do oczekiwań klienta, świetne przygotowanie od strony formalno – prawnej oraz nieoceniona pomoc w finalizacji transakcji – to tylko niektóre z ich zalet.
Fantastyczny kontakt z klientem, wyczucie i takt, sumienne aktualizowanie informacji i podsumowywanie działań i żadnych, absolutnie żadnych przestojów. A do tego uśmiech i niezachwiany optymizm.
Do tej pory widziałam na własne oczy 3 akcje tego duetu: Najem okazjonalny 3 pokojowego mieszkania, poszukiwanie kawalerki do wynajęcia dla studenta oraz sprzedaż dużego, nietypowego mieszkania – wszystkie naprawdę godne podziwu. Jeśli kiedykolwiek znowu spadnie na mnie temat nieruchomości, na pewno tu wrócę!
Dziękuję pięknie i serdecznie POLECAM!

Katarzyna Jesień

Pani Dagmara to ciepła i otwarta osoba. Pracuje w tzw „zachodnim” stylu. Przygotowała dzień otwarty. Mieszkanie było czyste, pachnące własnoręcznie pieczonymi rogalikami. Pięknie zaaranżowane ale bez niepotrzebnej przesady. Nie było pośpiechu w oglądaniu, wszystko wyjaśniła. Córka stała się właścicielem pięknego malutkiego, przytulnego mieszkania. Na pewno wrócimy przy sprzedaży naszego domu. Polecam z całym sercem.

Marlena Kościółek

Polecam gorąco Panią Dagmarę. Czy to poszukiwanie mieszkania dla studenta, czy też chętnych na sprzedaż lub wynajem – zawsze wysoka skuteczność i pomoc na wszystkich etapach transakcji. Profesjonalizm, znajomość realiów rynku i niezawodność. Dodatkowym atutem jest znakomite wsparcie ze strony pani Renaty, co przekłada się na niezawodność i elastyczność działania.

Marek Kurowski

Wszystkim którzy chcą sprzedać kupić wynająć bardzo ale to bardzo polecam. Będziecie w naprawdę dobrych rękach. Pełen profesjonalizm okraszony uśmiechem i serdecznością

Monika C

Jeśli sprzedawać mieszkanie, to tylko z Dagą 🙂 Profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza. Polecam z całego serca 🙂

Katarzyna Merska

Jakosc, jakosc i jeszcze raz jakosc! Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, pelna para dazenie do celu a do tego wszystko z usmiechem. Bardzo polecam uslugi p. Dagmary i spolki, a my bedziemy wracac z nastepnymi potrzebami zwiazanymi z nieruchomosciami na 100%.

Michał Szczeciński

Profesjonalna obsługa przy sprzedaży nieruchomości! Polecam 🙂

Michał Zaremba

Polecam panią Renatę wszystkim, którzy chcą sprzedać mieszkanie/dom. Wielkie zaangażowanie, uśmiech i optymizm, profesjonalizm i mnóstwo pomysłów. Pomocna we wszystkich sprawach na wszystkich etapach sprzedaży. Dobry kontakt i cały czas gotowość. Moje mieszkanie, choć piękne i urokliwe to na 4 piętrze bez windy udało się sprzedać za godziwa cenę, dzięki staraniom pani Renaty (dzielnie wspieranej przez jej koleżankę panią Dagmarę) po 27 prezentacjach i 3 dniach otwartych ! Zaufałem i nie żałuję. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Marek Kurowski

Panią Renatę znam nie od dziś, a więc bez wahania powierzyłam jej misję sprzedania swojego mieszkania, podkreślić muszę nie łatwej, po pierwsze: z powodu lokalizacji, na której nie pracuje, po drugie: właściciele (czytaj ja i mój mąż) którzy wyjechali poza Warszawę (ok.300km). I tak z ogromnym zaangażowaniem i sercem podjęła się nielada wyzwania. Na efekt nie trzeba było czekać długo, Nasze mieszkanie dzięki Reni od razu znalazło kupca. Polecam, pełen profesjonalizm na rynku nieruchomości 🙂

Katarzyna Różańska

Gorąco polecam usługi Pani Renaty Gajewskiej. Wykazała się ona fachową i kompetentną obsługą i zawsze służyła pomocą.
Szczerze polecamy!!!
Sylwia i Paweł Bala

Pani Renata Gajewska prowadziła sprzedaż naszego mieszkania na warszawskim Rakowcu. Dzięki jej profesjonalizmowi i staraniom osiągnęliśmy oczekiwaną przez nas cenę. Była tez dla nas wsparciem i doradcą. Czuliśmy się bezpiecznie.
Ponadto osiągnęła dobry czas sprzedaży – ok. 1 roku, a więc poniżej średniej w Warszawie.
Skutecznie wspierała nas również w załatwianiu wszystkich uciążliwych i czasochłonnych formalności.
Serdecznie dziękujemy.
Krystyna Stankiewicz, Anna Stankiewicz i Bartosz Stankiewicz

Gorąco polecam Panią Dagmarę Kuleszę, Novel House, jako pośrednika nieruchomości. Mimo że umeblowanie było bardzo podstawowe Pani Dagmara od razu zauważyła potencjał i pokierowała home staging tak, że nasze mieszkanie zrobiło się przytulne i przystępne. Poza profesjonalizmem i szybkim
doprowadzeniem transakcji do finału, Pani Dagmara jest niezwykle elastyczna i wyrozumiała. Dzięki doświadczeniu potrafi przewidywać potrzeby kupującego. Wszystkie wspomniane atuty razem z ciężką pracą Pani Dagmary doprowadziły do błyskawicznej sprzedaży nieruchomości.

Z poważaniem,
Sylwia Rosołek

Porównaj oferty