Twoje wyniki wyszukiwania

Wyjątkowa działka na Tarchominie. Świetny punkt!

384.000 PLN
Warszawa, ul. Świderska
Dodaj do ulubionych
97
Wideo

Jedyna taka działka w miejscu, gdzie od lat działek na sprzedaż po prostu nie ma! W sercu Tarchomina, przy ulicy Świderskiej, zaledwie 1.5 km od mostu Północnego i Galerii Północnej. Doskonała infrastruktura. Świetne miejsce zarówno do mieszkania jak i do prowadzenia działalności usługowej.

Lokalizacja/infrastruktura
Działka ma kształt prostokąta o długości 39 m i szerokości 12 m, typowy jak działki obok i znajduje się pomiędzy ulicami Świderską, a Płudowską, niedaleko skrzyżowania z Mehoffera. Ciche, spokojne sąsiedztwo. Główny ruch odbywa się ulicą Światowida. Od strony ulicy Płudowskiej znajdują się przepiękne tereny zielone. Tuż obok działki, przy Świderskiej znajduje się przystanek autobusowy. Po tej stronie ulicy niska zabudowa mieszkaniowo-usługowa m.in gastronomia, przedszkole. Po drugiej stronie ulicy wysoka zabudowa wielorodzinna. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w granicy zabudowy znajduje się budynek mieszkalny oraz budynki usługowe – cukiernia z wejściem od ulicy Płudowskiej. Z drugiej strony znajduje się działka zabudowana małym budynkiem. W tylnej części, od strony Płudowskiej również pusta działka, obie należą do miasta.

Działka/warunki zabudowy:
Działka jest płaska, równa, częściowo, wąskim pasem, zarośnięta, widać to na mapie. Istniejący plan zagospodarowania terenu przewiduje zabudowę o maksymalnej pow. 200 m.kw pow. użytkowych, szerokości 12 m i wysokość 10,5 dla budynków mieszkalnych i usługowych (maks. 2 kondygnacje) oraz 4 m dla budynków wolnostojących garażowych i gospodarczych. Dach płaski lub spadzisty, kąt nachylenia 25-35%. Zabudowa do 75% działki. Na działce możliwe są usługi z zakresu handlu, gastronomii, oświaty, administracji, obiekty drobnego rzemiosła i usługi obsługi pojazdów.

Stan prawny:

Działka ma uregulowany stan prawny, księga wieczysta nie jest obciążona

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty