Twoje wyniki wyszukiwania

Świetna lokalizacja, do remontu!

330.000 PLN
w
Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki
Dodaj do ulubionych
27

Chcesz urządzić mieszkanie zgodnie z własnym gustem i potrzebami? Masz ku temu idealną okazję!  Zapraszam, do zapoznania się z ofertą.

Okolica:
Najlepsza z możliwych. Wszędzie blisko. W odległości od 50 do 300 metrów znajdziemy liczne sklepy, usługi, punkty gastronomiczne, kino, szkoły, Urząd Miasta, ale także tereny rekreacyjne i Centrum Kultury. Do stacji PKP niewiele ponad 600 metrów odległości.

Mieszkanie:
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni i łazienki. Co rzadkie, szczególnie w zabudowie z lat PRL, wszystkie pomieszczenia, włączając w to przedpokój, są ustawne. Można je świetnie zaaranżować.
Mieszkanie jest zamieszkiwane, ale wymaga remontu. Na podłodze znajdują się płytki PCV, trzeba wymienić elektrykę, odnowić tynki. Łazienka jest co najmniej do liftingu. W dobrym stanie są okna plastikowe.

Stan prawny/dostępność:

Mieszkanie ma uregulowany stan prawny. Jest księga wieczysta, mieszkanie zostało wyodrębnione z zasobów spółdzielni (pełna własność). Hipoteka nie jest obciążona. Dostępne od już. Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający!

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty