Twoje wyniki wyszukiwania

Świetna kawalerka – inwestycyjnie lub dla singla!

350.000 PLN
w
Warszawa, Batalinów Chłopskich
Dodaj do ulubionych
40

Doskonała inwestycja, tylko 300 metrów od planowanej stacji Metro Chrzanów!

Lokalizacja/budynek:
Bemowo, nowa, spokojna ulica o zwartej zabudowie. Czteropiętrowy budynek w wysokim standardzie zbudowany przez cenionego dewelopera Bouygues Immobilier. Tylko 300 metrów od planowanej przy zbiegu Szeligowskiej i Rayskiego stacji metra Chrzanów! Doskonała komunikacja miejska, z najbliższego przystanku odjeżdża 5 autobusów, ale także samochodowa – zaledwie 2 km do wjazdu na S8. Tuż obok centrum handlowe z Kauflandem. Obok liczne drobne sklepy i usługi.
W budynku znajduje się garaż podziemny oraz winda. Każde piętro wyłożone wykładziną dywanową. Klatki są bardzo czyste i zadbane, wokół budynku liczne nasadzenia, a także niewielki staw.

Mieszkanie:
Mieszkanie 27m2 w bardzo dobrym stanie technicznym! Składa się z aneksu kuchennego w korytarzu, dużej łazienki z prysznicem oraz przestronnego pokoju z wyjściem na duży balkon. Kuchnia jest świetnie wyposażona, spełnia dużo wyższe standardy niż zdarza się to w tego typu niewielkich mieszkaniach. Mamy tu czteropalnikową płytę, a także pełnych wymiarów piekarnik. Jest wyjątkowo dużo blatów roboczych i miejsc do przechowywania, a także duża lodówka. Okna mieszkania wychodzą na wschód. Jest ciche.

Stan prawny/warunki zakupu:
Mieszkanie ma księgę wieczystą, jeden właściciel. Nie ma problemów formalnych z kupnem na kredyt, ale właściciel preferuje gotówkę. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 zł.

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty