Twoje wyniki wyszukiwania

Piękna działka w zielonym Konstancinie

575.000 PLN
w
Konstancin-Jeziorna
Dodaj do ulubionych
744

Nowy rok to nowe możliwości. Jeśli Waszym postanowieniem nr 1 jest zbudowanie domu, mam dla Was idealną działkę znajdującą się tuż pod Warszawą, usytuowaną w miejscowości Konstancin Jeziorna.

Prezentowana nieruchomość to działka o charakterze inwestycyjnym o powierzchni 1910 m2. Dzięki temu, że ma kształt prostokąta, z powodzeniem budując na niej swój wymarzony dom, można zachować intymność, jednocześnie nie pozbawiając się zieleni za oknem.
Taki kształt doskonale sprawdzi się również przy planowaniu dużej inwestycji (zabudowy wielorodzinnej np. bliźniaczej).
Na terenie nieruchomości znajdują się liczne starodrzewie (głównie piękne i okazałe dęby) usytuowane równo wzdłuż granic działki (wchodzące w jej skład).
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania (plan w przygotowaniu). W terenie obowiązują warunki zabudowy. Prezentowana nieruchomość znajduję się w pasie działek niezabudowanych o podobnych wymiarach i walorach estetycznych, jednakże jest uporządkowana i łatwa do zagospodarowania. Umożliwia to jednak jednorazowo zakupu większej powierzchni pod inwestycję. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się domy jednorodzinne.
Nieruchomość znajduję się w odległości ok. 650 m od głównej ulicy – ul. Piaseczyńska – która łączy Konstancin Jeziorne z Piasecznem. Wyjazd z samej działki jest na nawierzchnię utwardzoną, co ułatwia komunikację i komfortowy dojazd do głównej drogi, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju na samej nieruchomości.
Najważniejszą zaleta prezentowanej działki jest bogata infrastruktura. W bliskiej okolicy znajdują się lecznice weterynaryjne, apteki, restauracje, szkoły, kościoły, punkty zdrowotne, duże markety spożywcze. W odległości ok 15 min drogi znajduje się Stara Papiernia i park w Konstancinie .

Nieruchomość stanowi pełną własność, nieobciążoną żadnymi kredytami z założoną księgą wieczystą co pozwala na sprawny zakup.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty