Twoje wyniki wyszukiwania

Klimatyczne mieszkanie z KW na Stokłosach

700.000 PLN
w
Warszawa, Stokłosy
Dodaj do ulubionych
17

Przepiękne, klimatyczne mieszkanie z Księgą Wieczystą, o doskonałym rozkładzie. 500 m od metro Stokłosy

W skrócie
MIESZKANIE: 3-pokojowe mieszkanie, 63 m2, osobna kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienka. IV piętro, budynek z wielkiej płyty przy ul. Zamiany. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z założoną Księgą Wieczystą
LOKALIZACJA: Stokłosy, 500m od wejścia do metro

Lokalizacja
Powiedz, czego szukasz, a jest duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz to w okolicy. Tu mieszka się wygodnie, niemal wszystko czego potrzebujesz, jest pod ręką. W budynku znajduje się punkt poczty, polecana klinika weterynaryjna, klinika stomatologiczna, jeden z lepszych sklepów rowerowych na Ursynowie. Blisko jest do mniejszych (Żabka) i nieco większych (Biedronka, Aldi) sklepów spożywczych. Jeśli zamówisz książkę w Bonito, odbierzesz ją w drodze z metra do domu. Głód zaspokoisz w jednej z licznych restauracji.
Dzieci znajdą opiekę i edukację w pobliskich przedszkolach i szkołach podstawowych. Blisko jest też do dwóch uczelni wyższych. To sprawia, że mieszkanie jest również świetną inwestycją pod wynajem.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko dostać się do pracy, na uczelnię, na zakupy, do kina, czy na wystawę, z tego przytulnego mieszkania będziesz mieć wygodny dojazd. Zaledwie 500 m dzieli je od wejścia do metro Stokłosy. Przystanki autobusowe znajdują się na al. KEN, Rodowicza „Anody” oraz ul. Jastrzębowskiego. To jest świetny punkt komunikacyjny, a jednocześnie zaciszny i spokojny.

Mieszkanie
Jest przytulne, bez dwóch zdań! Świetnie wykorzystana przestrzeń 63m2. Dwie sypialnie oraz łazienka znajdują się blisko siebie. Część dzienna to osobna kuchnia z oknem oraz salon ze słonecznym balkonem. Wszystkie pomieszczenia są ustawne, pokój dzienny oraz kuchnia są zbliżone do kwadratu. Mieszkanie jest czyste i zadbane. Nie wymaga wielu nakładów, wystarczy je pomalować, odświeżyć drewniany blat kuchenny i można w nim od razu zamieszkać. Mieści się na IV piętrze, ostatnim w budynku. Plan remontów Spółdzielni przewiduje remont klatki schodowej na ten rok.

Dodatkowe informacje
Mieszkanie dostępne od już. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, grunt pod budynkiem nie jest uregulowany, ale mieszkanie ma założoną Księgą Wieczystą, jest więc możliwość zakupu z kredytem

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty