Twoje wyniki wyszukiwania

Idealna inwestycja tuż pod Warszawą

715.000 PLN
w
Babice Stare
Dodaj do ulubionych
117

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękną działkę w podwarszawskich Babicach Starych, usytułowaną przy ul. Osiedlowej 57a.

Ta niezwykła nieruchomość to piękną, zadbana i zagospodarowana działką o statusie działki budowalnej i wymiarach 27,73m x 39,72m (1100m2). W obecnej chwili znajduję się na niej mały drewniany domek (ostatecznie do usunięcia), domek dla dzieci i liczne pięknie utrzymane nasady, dzięki czemu działką ma swój urok i z pewnością zainteresuję osoby, które lubią “przemyślane” ogrody oraz męczy je czas oczekiwania na dopiero rosnące sadzonki.

Na działce jest prąd, woda (studnia głębinowa, ale można się podłączyć do miejskiego ujęcia). Gaz w drodze. Kanalizacja jest w drodze i jest bezpośrednie przyłącze od działki umożlwiające sprawny dostęp.

Miejscowy plan zagospodarowania zakłada zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dzięki czemu nowy nabywca ma pewność, że w najbliższym sąsiedztwie nie powstaną uciążliwe usługowo przedsiębiorstwa. Na chwilę obecną w najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych oraz domów jednorodzinnych dwulokalowych. Dzięki temu działka może mieć również charakter inwestycyjny.
Nieruchomość znajduję się w spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajduję się Puszcza Kampinoska, Dworek Henryka Sienkiewicza w Lipkowie i wiele terenów, gdzie można swobodnie uprawiać sporty rekreacyjne i aktywny odpoczynek.

Gmina Babice Stare  , w której znajduje się nieruchomość to prężnie rozwijająca się gmina, w której znajduje się doskonale skomunikowana infrastruktura, co pozwala jej być prawie samowystarczalną.
Lokalizacja nieruchomości pozwala w 35 min dostać się do centrum stolicy (ok. 20 km).  W bliskiej okolicy znajdziemy  apteki, szkoły, kościół  oraz wszelkie potrzebne udogodnienia.

Nieruchomość stanowi pełną własność, nieobciążoną żadnymi kredytami z założoną księgą wieczystą co pozwala na sprawny zakup.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty