Twoje wyniki wyszukiwania

Atrakcyjny lokal na wynajem w zielonym Konstancinie

2.000 PLN za miesiąc
w
Chylice (Konstancin-Jeziorna)
Dodaj do ulubionych
689

Z przyjemnością przedstawiam lokal na wynajem o łącznej powierzchni ok. 50 m2 znajdujący się z podwarszawskich Chylicach (Konstancin-Jeziorna).

Opis lokalu

Na powierzchni 50m2 znajdziemy pięknie wykończona i funkcjonalną łazienkę z prysznicem oraz WC. Zaraz obok znajdują się dwa przestronne, jasne pokoje o powierzchni 12 m2 i 23 m2, wykończone z prawdziwą starannością, połączone wygodnym hallem.
Każdy pokój jest nieprzechodni, widny z piękną drewnianą podłogą i dużą ilością okien. Dzięki zastosowaniu neutralnej kolorystyki, z łatwością da się przystosować lokal do wielu specjalizacji.
Meble znajdujące się na zdjęciach, poza białą szafą, nie wchodzą w skład wyposażenia.

Specyfikacja lokalu

Przedstawiony Państwu lokal z powodzeniem nadaje się na prowadzenie i wykonywanie prac biurowych, kancelarię lub prowadzenie usług księgowych.
W jednym z pokoi znajduje się przyłącze wody umożliwiające zamontowanie myjki fryzjerskiej i prowadzenie biznesu z sekcji beauty (fryzjerstwo, salon kosmetyczny, etc.). Dzięki temu, że pokoje są nieprzechodnie i zamykane, a łazienka ulokowana jest w części wspólnej, w lokalu z łatwością można prowadzić dwie różne nieuciążliwe działalności.

Lokalizacja

Lokal usytuowany jest w budynku jednorodzinnym przy ul. Marka Grechuty w Chylicach, na którego parterze prowadzona jest lecznica weterynaryjna. Do lokalu prowadzi oddzielna klatka schodowa z oddzielnym wejściem ze szklanymi drzwiami, wychodzącym na główną ulicę. Daje to możliwość umiejscowienia w widocznym miejscu banera lub informacji o prowadzonym biznesie.
Budynek znajduje się przy spokojnej ulicy z bardzo dobrym dojazdem do Piaseczna i Konstancina Jeziornej (niespełna kwadrans drogi od centrum Piaseczna i Konstancina Jeziornej oraz ok. 23 km do ścisłego centrum Warszawy). Istnieje bezproblemowa możliwość parkowania pod budynkiem

Cena

Cena najmu lokalu wynosi 2000 zł + Vat
Do ceny najmu należy doliczyć 300 zł tytułem opłat licznikowych (do uzgodnienia w zależności od charakteru wykonywanej działalności).
Kaucja za lokal wynosi jednorazowo 3000 zł.

Zatem jeśli szukasz idealnego lokalu dla siebie w pięknym miejscu gotowego do wejścia, zapraszam do kontaktu.
To czas na rozwój Twojej firmy!

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty