Twoje wyniki wyszukiwania

Atrakcyjna działka blisko stolicy

360.000 PLN
Dawidy Bankowe
Dodaj do ulubionych
556

Jeśli szukacie swojego miejsca na ziemi, ale zależy Wam na realizacji swojego własnego projektu na szczęśliwy dom i nie chcecie rezygnować z sąsiedztwa dużego miasta, to mam coś dla Was.

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlana na sprzedaż zlokalizowaną w miejscowości Dawidy Bankowe o powierzchni całkowitej 1684m2.
Dzięki temu, że działka ma nietypowy kształt, z powodzeniem umożliwi na zachowanie intymności domowego obejścia. Równe ukształtowanie terenu daje wiele możliwości na zaprojektowanie zieleni. Nieruchomość ma bezpośrednie dojście do głównej ulicy i wszystkie przyłącza (prócz wody). Obecnie częściowo stoi na niej ogrodzenie sąsiadującej działki, które bez problemu można usunąć.
Miejscowy plan zagospodarowania zakłada zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dzięki czemu nowy nabywca ma pewność, że w najbliższym sąsiedztwie nie powstaną uciążliwe usługowo przedsiębiorstwa. Na chwilę obecną w najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych. W bliskiej przyszłości ma powstać kameralne osiedle z niewysoką zabudową. Dzięki temu działka może mieć również charakter inwestycyjny.
Nieruchomość znajduję się w malowniczej okolicy niedużej rzeczki. Po drugiej stronie jezdni znajduję się mały teren wypoczynkowy z jeziorem z możliwością łowienia ryb, co pozwala na aktywny relaks po pracy. Gmina Raszyn, w której znajduje się nieruchomość to prężnie rozwijająca się gmina oferująca wiele zajęć, spotkać i imprez dla dzieci i całych rodzin.
Lokalizacja nieruchomości pozwala w 30 min dostać się do centrum stolicy (ok. 20 km). Niespełna 8 km od działki znajduję się duże centrum handlowe przy Al. Krakowskiej pozwalające na duże zakupy. W odległości ok 300 m od nieruchomości znajduje się sklep wielobranżowy. W bliskiej okolicy znajdziemy również apteki, szkoły oraz wszelkie potrzebne udogodnienia.
Nieruchomość stanowi pełną własność, nieobciążoną żadnymi kredytami z założoną księgą wieczystą co pozwala na sprawny zakup.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
Polityka prywatności

Porównaj oferty