Twoje wyniki wyszukiwania

JAK PRACUJEMY

Praca pośrednika łączy w sobie umiejętności z wielu dziedzin. Czasem trzeba być architektem, czasem psychologiem.

Sprzedaż/kupno nieruchomości to proces skomplikowany, czasochłonny, obarczony emocjami związanymi z rewolucją, jaką jest zmiana miejsca zamieszkania. Naszym zadaniem jest więc takie działanie, aby cały ten proces stał się dla jego głównych bohaterów możliwie mało uciążliwy.

Ponieważ pracujemy tylko na umowach wyłącznych (dlaczego wyłączność?) możemy w pełni zaangażować się czasowo i finansowo w proces sprzedaży. Mamy czas i środki na wdrażanie nowinek technicznych takich jak spacery wirtualne, loty dronem, filmy o nieruchomości.

Korzystamy także z pomocy ekspertów z wielu dziedzin, takich jak doradztwo kredytowe, podatkowe, wyceny nieruchomości. W razie potrzeby w każdej chwili możemy oddać Cię w ręcę odpowiedniego specjalisty.

Oto, jak przebiega zazwyczaj nasza praca przy sprzedaży nieruchomości:

  1. Ustalamy cenę i ramy czasowe, a następnie opracowujemy szczegółową strategię sprzedaży i we współpracy z właścicielem ustalamy, jakie zmiany należy wprowadzić w nieruchomości (home staging)
  2. Opracowujemy ofertę, a w przygotowanej do sprzedaży nieruchomości organizujemy, zależnie od potrzeb, sesję zdjęciową, spacer wirtualny, film, czyli krótko mówiąc materiały wizualne, które będą towarzyszyły ofercie.
  3. Wprowadzamy ofertę na rynek i starannie monitorujemy sprzedaż wysyłając właścicielowi cykliczne raporty. W sprzedaży posiłkujemy się też, zależnie od potrzeb, dodatkowymi metodami, na przykład organizowaniem Dni Otwartych.

Porównaj oferty