Twoje wyniki wyszukiwania

DLACZEGO WYŁĄCZNOŚĆ

Uważamy, że umowy wyłączne zwane też umowami ekskluzywnymi to jedyna normalna forma, w jakiej możemy pracować. Gwarantuje ona obu stronom jasne reguły działania. My nie musimy „łapać” kilkudziesięciu ofert, zamieszczać byle jakich, zrobionych na szybko zdjęć licząc na szczęście że któraś się sprzeda. Właściciel nieruchomości nie mając podpisanych wielu zwykłych umów nie musi kontaktowac się z setkami innych agentów, przyjmować korowodów przypadkowych „oglądaczy” i odpowiadać po raz setny na te same pytania.

W jednym czasie pracujemy tylko nad kilkoma nieruchomościami. Mając gwarancję, że tylko my się nimi zajmujemy poświęcamy im maksymalną ilość swojego czasu, uwagi i pieniędzy, bo to po naszej stronie lezy finansowanie promocji związanej ze sprzedażą!

Wiemy o naszych nieruchomościach wszystko i jesteśmy w stanie w pełni kontrolować cały proces sprzedaży zdejmując z barków właściciela wszelkie związane w z nim troski. Dzięki temu nieruchomość sprzedaje się łatwiej i szybciej.

Co więcej, jeśli oferta jest tylko u nas nie konkurujemy z innymi agencjami tylko możemy z nimi WSPÓŁPRACOWAĆ i robimy to bardzo skutecznie. Jesteśmy członkiniami systemu wymiany ofert MLS, co w praktyce oznacza, że mamy dostęp do ofert ponad 500 pośredników i wzajemnie – oni wszyscy widzą nasze oferty i mogą je polecać swoim klientom.

Porównaj oferty